Danışmanlık HizmetiSavran Lojistik Olarak Toplam kaliteye ulaşmak için, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her tür hizmeti bir arada ve etkin bir şekilde sunmayı hedefleyen, gerektiğinde yaratıcı çözümleri hızla devreye sokabilen kuruluşumuz uzman personeli ile gümrükleme hizmeti de vermektedir.


kurulduğumuz günden bu yana kusursuz hizmet politikası güden organize bir kurum olarak hareket ediyor, müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla taşımacılık hizmetlerinin yanında sunduğumuz Gümrükleme Yönetimi ile ticarete hız kazandırıyoruz. Alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile lojistik süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm Gümrük İşlemleri, GTİP tespiti ve Ön Müsaadelerin Alınması süreçlerinde bürokrasiye uygun hareket ediyor, müşterilerimize zamandan tasarruf sağlıyoruz.


Savran Logistics olarak mevzuatları yakından takip ediyor, Kamu Kurum ve Kuruluşlarca Yapılacak İncelemelerin Takibini sorunsuz yönetiyoruz. Müşterilerimizin gümrük süreçlerinde sunduğumuz Sipariş ve Stok Takibi ve Raporlama hizmetlerimiz ile hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. KDV ve İthalat Vergisi Yönetimi ile Dahilde ve Hariçte İşleme İzin Belgeleri Alımı ve Takibi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin danışmanı olarak hareket ediyor, şeffaf ve dinamik bir hizmet sağlıyoruz.


Neden Savran ?

Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak çalışmak,karşılıklı gelişimi sağlamak ve var olan bağlantılarımızı korumak.
Çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.
"Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini,problemlerini algılamak ve karşılamak.
İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak. Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak.