Ekspres TaşımacılıkSavran Lojistik, yeni hizmeti ile acil sevkiyatları olan müşteriler için Avrupa’nın her yerine ihracat ve ithalat taşımalarında çok hızlı çözümler sunuyor. Bu doğrultuda özellikle hava yolu taşımacılığına alternatif olarak tercih edilebilecek olan bu hizmet sayesinde müşterilerimizin kapıdan kapıya hizmeti çok daha uygun navlunlara anlık bilgi akışı ile sahip olmaları sağlanmaktadır.


Değişen ve gelişen dünya ekonomisinde, taşımacılığın en önemli unsurlarından biri olan hızlı taşıma için yeni bir hizmet geliştiren firmamız, bu servis sayesinde parsiyel acil yüklemelerde minivan tarzı araçları ile müşterilerine özel çözümler üretmektedir. Ülkemiz ve tüm Avrupa ülkeleri arası taşımalarda, bölgesine göre 18 ile 48 saat içerisinde 17m³ / 1.300 Kg kapasiteli 20'yakın araçlarıyla müşterilerine optimum seviyede hizmeti sunabilmekte; böylece müşterilerimiz, uçak sevkiyatında elde ettiği servise daha hızlı ve ucuza Savran Lojistik ile ulaşabilmektedir.


Neden Savran ?

Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak çalışmak,karşılıklı gelişimi sağlamak ve var olan bağlantılarımızı korumak.
Çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.
"Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini,problemlerini algılamak ve karşılamak.
İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak. Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak.