HizmetlerimizTüm faaliyetlerimizi, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş personelimizle ortak kurum kültürü bilinci altında, ileri teknolojiyi kullanarak, güçlü partner ağı ve topluma, yasalara yararlı olmak için özen gösteren bir bilinçle zamanında ve sürekli gelişmeyi içeren kalite bilinci içerisinde gerçekleştirmektir.

Bugün iyi görünün. Dün ancak bir hayal ve yarın sadece bir vizyondur. Ancak bugünü iyi yaşamak her dünü mutlu ve her yarını umutlu yapar. Bu nedenle bugün iyi görünün. – Francis Gray

Lojistikte hız ve karşılıklı bilgi alışverişinin önemli olduğunun bilincindeki firmamız, kalkıştan varışa kadar bütün bilgileri, çağımızın teknolojisiyle müşterilerine iletmektedir. Aldığımiz bu güveni daha da kuvvetlendirmek ve sarsılmaz kılmak, sektörümüzün her zaman öncüsü olmak ana hedefimizdir.Gün geçtikçe araç filomuzun çoğalarak yenilenmesi, zamanında ve güvenli hizmet vermemizi daha da kolaylastırmış ve müsteri memnuniyetini daha da pekiştirmiştir. Yatırımlarımızı özvarlığı ile gerçekleştirmiş olup, gelişmekte olan ve gelecekte yapacağımız yatırımlarımızı, kredisiz özvarlıklarımız ile gerçekleştirmeyi planlamaktayız. Bunula birlikte Türkiye genelinde sanayileşmiş illerimize ofisler açarak daha iyi hizmet vermeyi planlamaktayız.


Neden Savran ?

Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak çalışmak,karşılıklı gelişimi sağlamak ve var olan bağlantılarımızı korumak.
Çalışanlarımızın beklentilerini karşılamak Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak.
"Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini,problemlerini algılamak ve karşılamak.
İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak. Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak.