Savran Lojistik ile tanışan herkese taşımacılık çözümlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamaya çalışarak, müşteri memnuniyetine bağlı, başarmayı, üretmeyi hedefleyen çalışmaları ön görerek hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederiz. Müşterilerimize saygı ve bağlılık çerçevesinde her zaman işimizi en doğru şekilde yapmayı, gönülden sahiplenerek çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Firmamız sizlere her sunmuş olduğu taşımacılık hizmetleri kapsamında net olarak söz verir, verdiğimiz sözleri eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt ederiz. Ülkemizi ve Dünya genelini kapsayan nakliyat hizmetlerinde her zaman kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı geliştirmeye gayret gösteririz. Bu doğrultuda müşterilerimizle her zaman dürüst, şeffaf ve tutarlı olarak davranır, güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaya gayret gösteririz.

Misyonumuz

Hedefimiz Türkiye ve Yurt dışında nakliyat sektörü içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olmaktır. Nakliyat hizmeti tecrübeye ve güvene bağlı olarak verilen bir hizmet olduğundan dolayı son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sigortalı olarak tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız. Müşterilerimize vermiş olduğumuz tavsiyelere ve nakliyat alanındaki ihtiyaçlara karşı güvenle bakabilmesi bakımından saygılı, duyarlı, yenilikçi bir yapı ile Türkiye çapında herkes tarafından referans noktası olmayı amaçlayan bir firma olmaktır.

Değerler

Savran Lojistik tüm şirketlerinde etik ilke ve kurallarını belirli bir sorumluluk duygusu çerçevesinde onaylar, gelişme ve büyümesini de bu değerler doğrultusunda benimser.Tüm çalışanlarımız etik kuralların yerine getirilmesinden sorumludur. Etik kuralların ihlal edildiğine şahit olduğunuzda veya etik olmadığı kanaati uyandıran bir uygulama içinde yer almanız durumunda, tespitinizi etik komitesine bildirmeniz gerekmektedir.

  • "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini,problemlerini algılamak ve karşılamak.
  • Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak
  • Kendimize ve Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, yalan söylememek, etik değerlere uyum sağlamak ve şeffaf olmak.

Savran Lojistik 2010 yılında kurulmuş bir Uluslararası Nakliye, Taşımacılık ve Lojistik şirketidir. Modern dünyanın öngördüğü yönetim ilkeleri,kadronun özverili çalışmaları, güçlü ve modern donanımlı TIR ve Minivan dan oluşan araç filosunun verdiği güçle kendini kanıtlamıştır. Her zaman daha kaliteli hizmetler vermek ve müşterimizin memnuniyetini ön planda tutmak başlıca ilkelerimiz olduğundan, gelişen ve değişen dünya gerçeklerine uygun bir şekilde yapılanmaktadır.Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmiyoruz. Savran Lojistik Uluslararası Nakliyat İç ve Dış TİC LTD ŞTİ. olmak üzere firmamız var olup aktif olarak çalışmaktadır

2010

Kuruluş Yılımız

ilkelerimiz olduğundan, gelişen ve değişen dünya gerçeklerine uygun bir şekilde yapılanmaktadır.Yaptıklarımızı hiçbir zaman son adım olarak nitelendirmiyoruz. Savran Lojistik Uluslararası Nakliyat İç ve Dış TİC LTD ŞTİ. olmak üzere firmamız var olup aktif olarak çalışmaktadır.

2012

Ülke ve Müşteri Ağımız Genişledi

Türkiye ve Yurt dışında nakliyat sektörü içerisindeki başarıyı bireysel ve kurumsal olarak sağlayacak hizmetlerin mimarı olmaktır. Nakliyat hizmeti tecrübeye ve güvene bağlı olarak verilen bir hizmet olduğundan dolayı son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımız ve alanında uzman personelimiz ile sigortalı olarak tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirlerarası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.

2015

Expres Taşımacılığa Geçiş

Değişen ve gelişen dünya ekonomisinde, taşımacılığın en önemli unsurlarından biri olan hızlı taşıma için yeni bir hizmet geliştiren firmamız, bu servis sayesinde parsiyel acil yüklemelerde minivan tarzı araçları ile müşterilerine özel çözümler üretmektedir.

2017

Tüm Dünyada Hizmet

Her gün Gelişen dünyaya ayak uydurarak ve etik kurallar ışığında kendimizi geliştiriyor ve çok çalışıyoruz. Artık tüm dünya üzerinde hizmet veriyor müşterilerimize tam memnuniyet sağlıyoruz

Kalite

Etik kuralları benimseyip, sorumluluk duygusu çerçevesinde ilerliyoruz.

Anlık Takip

Taşıma Süreci Boyunca Tüm Araçlarımıza Anlık Olarak Ulaşıp Durum Kontrolu

24/7 Destek

Sosyal Medya da dahil olmak üzere Bizlere her alandan Ulaşabilirsiniz.

Hızlı Hizmet

Uzman Kadromuzla Sizlere Hızlı Hizmet Sunuyoruz

Tüm Dünyada Bir Numara taşımacılık & nakliye hizmetleri

Teklif Verin